background
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

W duchu sportowym rodziny rywalizowały w Bazie Lubogoszcz. Relacja

 W minioną niedzielę w Bazie Lubogoszcz zakończył się cykl wspólnych wędrówek w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy. O sportową część tej imprezy zadbało Stowarzyszenie Lubogoszcz, które przy wydatnej pomocy Lokalnej Grupy Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zorganizowało zawody rodzinne. Autorem niniejszej relacji jest portal www.tv28.pl.

Tak naprawdę nie było wygranych i przegranych, bo wszyscy otrzymali pamiątkowe nagrody liczył się przede wszystkim sam udział. Jednak w duchu sportowej rywalizacji trzeba było wyłonić tych najlepszych.

Czytaj więcej: W duchu sportowym rodziny rywalizowały w Bazie Lubogoszcz. Relacja

Kibice z wrażeniami wrócili z zawodów w Novym Meście

Szanowni Państwo, publikujemy dla Państwa relację z wyjazdu na zawody w Novym Meście, Relacja ukazała się na portalu www.tv28.pl, jej autorem jest Pan Rafał Kubowicz. Zapraszamy do czytania.

Blisko 50 - osobowa grupa kibiców z naszego regionu wróciła z zawodów w biegach narciarskich, które w miniony weekend odbywały się w Novym Meście. Mimo, że na starcie zawodów zabrakło najlepszej polskiej biegaczki Justyny Kowalczyk, to wyjazd ten będzie na długo przez kibiców zapamiętany.

Czytaj więcej: Kibice z wrażeniami wrócili z zawodów w Novym Meście

Podziękowania dla sponsorów

Zarząd i członkowie „Stowarzyszenia Lubogoszcz” serdecznie dziękują niżej wymienionym za okazaną pomoc w organizacji „Zawodów w kolarstwie górskim o Puchar Lubogoszczy – Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Górskim MTB – które były etapem cyklu Puchar Szlaku Solnego” i odbyły się w dniu 2 sierpnia 2015 r. w Kasinie Wielkiej.

Czytaj więcej: Podziękowania dla sponsorów

Wyniki zawodów w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz Mistrzostw Małopolski w MTB

W niedzielę 2 sierpnia w Kasinie Wielkiej, odbyły się zawody w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz Mistrzostwa Małopolski w MTB. Poniżej przedstawiamy rezultaty oraz galerię z wydarzenia.

Czytaj więcej: Wyniki zawodów w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz Mistrzostw Małopolski w MTB

Mistrzostwa Małopolski o Puchar Lubogoszczy i Puchar Szlaku Solnego

W niedzielę 2 sierpnia 2015, u stóp góry Lubogoszcz odbędą się zawody w kolarstwie górskim – „Mistrzostwa Małopolski o Puchar Lubogoszczy i Puchar Szlaku Solnego”.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Małopolski o Puchar Lubogoszczy i Puchar Szlaku Solnego

Jesteśmy na Facebooku!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że jesteśmy dostępni również na portalu społecznościowym Facebook! Nasz profil dostępny jest pod linkiem: Mistrzostwa Małopolski MTB o Puchar Lubogoszczy i Puchar Szlaku Solnego.

Czytaj więcej: Jesteśmy na Facebooku!

Mistrzostwa Małopolski MTB

Szanowni Państwo informujemy, że w terminie: 2 sierpnia 2015 r. odbędą się Mistrzostwa Małopolski MTB w Kasinie Wielkiej.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Małopolski MTB

Szczegołowe mapy na zawody MTB

W związku z Państwa prośbami, publikujemy bardziej szczegółowe mapy na zawody MTB (przekrój podłużny trasy Lubogoszcz, ortofotomapy, mapy topograficzne). Pliki z mapami do pobrania poniżej:

Czytaj więcej: Szczegołowe mapy na zawody MTB

Mapy zawodów MTB

Szanowni Państwo publikujemy na naszej stronie mapy zawodów rowerowych MTB w Kasinie Wielkiej. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi.

Czytaj więcej: Mapy zawodów MTB

Wyjazd do Falun

Zapraszamy do działu galeria, gdzie udokumentowaliśmy nasz wyjazd na zawody w Falun - wspomagając Justynę Kowalczyk

Nasi sponsorzy:

Спортивное питание

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla 2.5 скачать бесплатно